Vodafone Kampanyaları

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası 2021

Vodafone Yükle İnternet Kazan

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası devam ediyor. Vodafone TL Yükle İnternet Kazan kampanyası geçtiğimiz yıl faturasız hat sahiplerine özel olarak sunulmuştu. Gelen yoğun istekler üzerine Vodafone GSM operatörü 2021 yılı itibariyle Vodafone TL Yükle Kazan kampanyasını tekrar yenileyerek abonelerine servis etti. Bugün konumuzda sizlere hattınıza yüklediğiniz TL karşılığında tarifenize ek olarak nasıl bedava internet paketi alabileceğinizi anlatacağız.

Vodafone TL Yükle Kazan 2021

TL Yükle Kazan kampanyasına dahil olabilmeniz için öncelikle cep telefonunuzda Vodafone Yanımda uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra Bana Ne Var sekmesine tıkladıktan sonra sadece size özel olarak listelenen TL Yükle İnternet Kazan kampanyalarını anında bulabilirsiniz. Bu sekmede 30 TL ye 3GB internet, 40 TL ye 5GB İnternet veya 50 TL ye 10GB bedava internet kampanyalarını gördükten sonra TL yükleme işlemini yaptıktan sonra hattınıza kısa süre içerisinde bedava internet paketi tanımlanacaktır.

Vodafone 35 TL Yükle 3 GB Hediye İnternet Kazan

Vodafone 35 TL yükle 3 GB hediye internet kazan servisi devam ediyor. Yanımda uygulaması üzerinden kredi kartınızla veya internet bankacılığı üzerinden TL yükleme işlemini yaptıktan sonra telefonunuzun mesaj kısmına gelerek kazan yazıp 4455 numarasına ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Gelecek olan onay mesajının ardından hattınıza alternatif olarak 3 GB hediye internet paketi tanımlayabilirsiniz.

Vodafone 40 TL Yükle 7 GB Hediye İnternet Kazan

Bu kampanya tarafımızca test edilmiş ve onaylanmış yöntemdir. 40 TL ve üzeri yükleme işlemlerinize 7 GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Burada tek yapmanız gereken şey paketiniz bittikten sonra yenileme işlemini 3 gün sonra yapmanızdır. Aktif olarak kullandığınız paket bittiğinde yenileme yapmazsanız en geç 3 gün içerisinde Vodafone size bugüne özel 40 TL yükle internet paketi kazan kampanyası hazırlayıp SMS yoluyla bilgilendirecektir. Bu kampanya sayesinde 7 GB ile 10 GB arasında hediye internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Hediye İnternet Gelmedi

Bazı aboneler yukarıdaki kampanyalara katılım sağladıktan sonra hediye internet paketim gelmedi şeklinde sorular soruyor. Yukarıdaki yöntemleri uyguladıktan sonra en geç 24 saat içerisinde hediye internet paketiniz hattınıza tanımlanmış olacaktır.

Arkadaşlar Vodafone Yükle Kazan Kampanyası 2021 konusu buraya kadardır. Yükle Kazan kampanyasıyla ilgili aklınıza takılan her türlü soru hemen aşağıda bulunan yorum kısmına yazarak bizlere gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu