Vodafone Kampanyaları

Vodafone Tobi Hediyesi 10 GB Bedava İnternet

Vodafone Tobi Hediyesi

Vodafone Tobi Hediyesi kampanyasıyla tekrar karşınızdayız. Vodafone GSM operatörünün asistan robotu olarak bilinen Tobi ile hem işlerinizi kolaylaştırabilir, hemde çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Bugün sizlere Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde bulunan Tobi yardımcı asistanı kullanarak nasıl 10 GB hediye internet paketi kazanacağınızı göstereceğim. Vodafone Tobi İnternet Hediyesi kampanyası faturalı ve faturasız hat sahiplerini kapsamaktadır. Tobi hakkında tüm detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Vodafone Tabi Nedir

Geçtiğimiz yıllarda abonelerine ücretsiz olarak sunmuş olduğu Tobi, yapay zekâya dayalı bir kişisel asistan robotu olarak bilinmektedir. Tobi milyonlarca Vodafone kullanıcısını kolayca tanıyabiliyor ve müşterilerin isteklerine anında yanıt verebilmektedir.

Vodafone Tobi Bedava İnternet

İlk olarak Tobi üzerinden hediye internet almadıysanız çok şanslısınız. Öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapın ve alt kısımda bulunan robot ikonuna tıklayın, açılan mesaj gönderme sayfasına yeni nesil kampanya yazın ve gönderin. Kısa süre içerisinde gelen yanıt içerisinde bulunan konum seç butonuna tıklayın ve hediye al sekmesine tıklayın. Bu işlemden sonra sizi Vodafone resmi internet sayfasına yönlendirecek bu sayfa üzerinden Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaptığınız bilgileri yazın. Açılan sayfanın alt kısmında bulunan hediyeyi al butonuna tıklayın. Yapmış olduğunuz bu işlemler sonrası yaklaşık 2 dakika içerisinde gelecek bilgi mesajının ardından hattınıza 10 GB hediye internet paketi tanımlanmış olacaktır.

Vodafone Tobi Hediyesi 10 GB Bedava İnternet konumuzun sonuna geldik. Aklınıza takılan her türlü soruyu aşağıda bulunan yorum kısmına yazarak bizlere göndermeyi unutmayın. Yapılan yorumlara kısa süre içerisinde dönüş sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu