Vodafone Kampanyaları

Vodafone TL Gönderme Lira Transfer İşlemi

Vodafone TL Gönderme

Vodafone TL Gönderme işlemi sayesinde sevdiklerinize veya ihtiyaç sahiplerine faturalı veya faturasız hattınızdan Cep Lira Gönderme işlemi yapabilir ve Cep Lira alabilirsiniz. Hemen hemen tüm Vodafone abonelerinin merakla araştırdığı Vodafone TL Transfer işlemi diğer GSM operatörlerde yapılan işlemlerden biraz farklıdır. Konuyu sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

Vodafone TL Gönderme Faturasız Hat

Bireysel faturasız hat kullanıyorsanız Vodafone bireysel faturasız hat kullanan sevdiklerinize kolayca lira transfer edebilir veya kendi numaranıza lira isteyebilirsiniz. Lira transferi için 7000 numarasını arayıp bu numara üzerinden lira transfer işlemini yapabilir veya Vodafone Online Self Servis üzerinden sadece bir kaç adımla TL gönderebilirsiniz.

Vodafone TL Gönderme Faturalı Hat

Vodafone Lira Gönderme Faturalı hatlar için sizlere 2 yol göstereceğim. Öncelikle Yanımda uygulamasına giriş yaparak TL Yükleme sekmesine tıklayıp istediğiniz herhangi bir Vodafone numarasını yazıp lira gönderme işlemi yapabilirsiniz. Alternatif olarak Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp kredi kartı bilgisi girmeden faturanıza yansıtacak şekilde TL transfer işlemi yapabilmeniz mümkündür.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları Konusunu İncelediniz mi?

Lira Gönderme Kullanım Şartları

* Aboneliğin ilk üç ayında lira transferi yapılamamaktadır.
* Lira transfer işlemi sonrası abonelerin hattında en az 6 TL kalması gerekmektedir.
* Transfer işlemi, işlem başına 2 TL olarak ücretlendirilir.
* Tek seferde en az 1 TL en fazla 20 TL transfer işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca bir takvim ayı içerisinde en fazla 100 TL transfer yapabilirsiniz.
* Transfer yoluyla gönderilen liralar daha sonra farklı bir numaraya transfer edilemez.
* Ücretli lira yükleme yapmanızın ardından gönderilen liranın %50 lik kısmı transfer hakkı olarak hesabınıza tanımlanır.

Vodafone Lira Gönderme Faturalı ve Faturasız hatlar için başlatılan konumuzun sonuna geldik. Aklınıza takılan her türlü soruya yorum yazarak cevap alabilirsiniz.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı