Vodafone Kampanyaları

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları 2021

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları başladı. Faturalı veya faturasız hattınızı Vodafone GSM operatörüne taşıma işlemi yaparak bir çok ayrıcalıklardan anında yararlanabilirsiniz. Vodafone Hat Taşıma işlemini sonrası size özel olarak sunulan ücretsiz servisler, kampanyalı tarifeler ve hediye internet paketlerini bu konu üzerinden rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Türkiye genelinde tüm operatörler yeni müşteri kazanmak için bir birinden farklı kampanyalar düzenliyor. Her hafta yeni kampanyalara imza atan Vodafone operatörünün yeni müşterilere özel olarak sunduğu hizmetlerin tamamını bu konuda bulabilirsiniz. Hemen aşağıda yer alan kampanyalardan yararlanmak için telefonunuza Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

Vodafone Numara Taşıma Bedava İnternet

Seçmiş olduğunuz Red veya Redli Genç tarifelerine özel olarak aylık 20 GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Alternatif olarak uyumlu veya uyumlu genç tarifelerine geçiş yapmak isterseniz ilk ay 10 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava BluTV Üyeliği

Milyonlarca yerli ve yabancı film ve dizilerin bulunduğu, S Sport kanalları ile Premier League, Bundesliga, Formula 1 ve daha bir çok içeriğin bulunduğu BluTV servisini 12 ay boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Bu servisten yararlanabilmeniz için Red25, Red30 veya Red40 tarifelerinden herhangi birine geçiş yapmanız gerekmektedir.

Vodafone Otovınn Kampanyası

Vodafone oto yıkama kampanyası son 6 ay içerisinde numara taşıma işlemi yapan veya yeni hat satın alan faturalı hat sahipleri için düzenlenmiştir. Türkiye genelinde 81 ilde hizmet veren Otovınn şubelerinde araç yıkama ve nano gümüş dezenfeksiyon hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Otovınn kampanyasından faydalanabilmeniz için Red tarifelerinden herhangi birine geçiş yapmanız gerekmektedir.

Bedava Vodafone TV İnternetsiz

Binlerce Türk ve yabancı filmlerin bulunduğu üstelik İngiltere Premier Lig, Formula 1 ve belgesellerin bulunduğu Vodafone TV paketini internet harcaması yapmadan ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Vodafone TV Red Paketi hizmetinden yararlanmak için herhangi bir Red tarifesinde bulunmanız yeterlidir.

Vodafone Numara Taşıma Nasıl Yapılır

Vodafone numara taşıma işlemi oldukça basittir. Bulunduğunuz yerde herhangi bir Vodafone bayisine giderek hat taşıma işlemini ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Ayrıca online olarak numara taşıma işlemi yapmak isterseniz https://www.vodafone.com.tr/numara-tasima-yeni-hat/tarifeler adresine giderek sizden istenilen bilgileri doldurarak yeni hattınızı adresinize ücretsiz olarak isteyebilirsiniz. Numara taşıma işlemi sonrası hattınız 1 gün ile 4 gün arasında kullanıma açılacaktır.

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları 2021 konumuzun sonuna geldik. Aklınıza takılan her türlü soruyu yorum yazarak bizlere iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu