Vodafone Kampanyaları

Vodafone Kurban Bayramı Kampanyası 2020

Vodafone Kurban Bayramı Kampanyası Bedava internet

Vodafone Kurban Bayramı Kampanyası başladı. 2020 yılında abonelerinin yüzünü tekrar güldürmeyi başaran Vodafone GSM operatörü faturalı ve faturasız hat sahiplerine Kurban Bayramı Bedava İnternet kampanyasıyla bol bol ücretsiz internet vereceğini tahmin edebiliyoruz. Özel günlerde abonelerini unutmayan Vodafone operatörünün 2020 yılında başlatacağı Kurban Bayramı Hediye İnternet kampanyasının tüm detaylarını konumuzda bulabilirsiniz.

Vodafone Kurban Bayramı Hediye İnternet Kazanma

Bildiğiniz gibi Vodafone operatörü bu tarz özel günlerde abonelerine hediye internet, dakika ve SMS gibi kampanyalar hazırlayıp abonelerine servis ediyor. 2020 yılı kurban bayramı hediyesi olarak Vodafone müşterilerine 10 ile 1 GB arasında hediye internet, 250 ile 1000 dakika konuşma süresi ve 1000 SMS vereceğini duyurmuştur. Sunulan bu kampanya faturasız ve faturalı tüm Vodafone müşterilerini kapsamaktadır.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları Konusunu İncelediniz mi?

Vodafone Kurban Bayramı Hediyesi Alma

Vodafone tarafından sunulan bu kampanya üzerinden kazanılacak olan hediyeler için herhangi bir yere SMS göndermenize gerek yoktur. Vodafone yanımda uygulaması üzerinden sunulan bu ücretsiz servise anında kayıt yaptırarak size özel olarak hazırlanan hediyeni anında alabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasını henüz indirmediyseniz Google Play Store veya AppStore sitesine erişim yaparak uygulamayı ücretsiz olarak indirmeniz mümkündür.

Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet kampanyası üzerinden hattınıza tanımlanan hediyelerin kullanım süresi 30 gün olup yurtiçi olarak istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir sorunda yorum bırakarak bizlerden kısa sürede destek almanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı