Vodafone Kampanyaları

Vodafone Faturasız Uygun Tarifeler 2021

Vodafone Faturasız Uygun Tarifeler 2021

Vodafone Faturasız Uygun Tarifeler konusuyla Vodafone GSM operatörüne ait en uygun tarifeleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Aşağıda sizlere sunmuş olduğumuz tarifeler sadece faturasız hat sahiplerine özel olarak hazırlanmıştır. Genellikle öğrenci kesiminin merak ettiği Vodafone Ucuz Paketler konusunun tüm detaylarını burada bulabilirsiniz.

Öncelikle aşağıda yer alan paket veya tarifelere geçiş işlemi SMS yoluyla yapılmamaktadır. Tarifenizi değiştirmek veya aşağıda bulunan Vodafone Faturasız Uygun Paketler içerisinden paket almak için Vodafone yanımda uygulamasını kullanabilir veya Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp satın alma işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Vodafone Bol İnternetli Tarifeler

  • Vodafone Süper Kolay Paket 25 paketini sadece 30 TL ücretle satın alabilirsiniz. Paket içerisinde 750 dakika, 25 GB mobil internet ve 250 SMS bulunmaktadır.
  • Vodafone Süper Kolay Paket 12 paketi aylık 35 TL olarak ücretlendirilir. Paket içerisinde 12 GB internet, 750 Dakika ve 250 SMS bulunmaktadır.
  • Vodafone Süper Kolay Paket 15 paketinin aylık ücreti 40 TL olarak belirlenmiştir. Paket içerisinde 15 GB mobil internet, 750 Dakika ve 250 SMS mevcuttur.
  • Vodafone Genç Kolay Paket 4 paketini sadece 27 TL ücret karşılığında satın alabilirsiniz. İçeriğinde 4 GB internet, her yöne 750 DK ve 250 SMS bulunmaktadır.
  • Vodafone Kolay Paket 6 GB paketi sadece aylık 40 TL içerisinde 6 GB internet, Sınırsız Whatsapp ve 250 adet SMS mevcuttur.
  • Vodafone Kolay Paket 4 GB paketine aylık 35 TL ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz. Paket içerisinde 4 GB mobil internet, 750 DK her yöne konuşma ve 250 adet SMS mevcuttur.

Vodafone Süper Kolay Paket Nasıl Yapılır

Süper Kolay Paketler sadece Vodafone yanımda uygulaması ve Vodafone internet sayfası üzerinden satın alınabilir. Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra paketler sekmesinden Süper Kolay paketleri seçerek ilgili paketin numarasını bulup, ödeme sayfasından kredi kartı bilgilerinizi yazarak kolayca satın alabilirsiniz. Süper Kolay paketlerini doğrudan satın aldığınız için extra olarak telsiz kullanım ücreti ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır.

Vodafone Faturasız Uygun Tarifeler 2021 konumuzun sonuna geldik. Yukarıda yer alan paketlerle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda yorum kısmına durumunuzu anlatıp bizlere gönderebilirsiniz. Yapılan yorumlara aynı gün dönüş sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu