Vodafone Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları (Ağustos 2020)

Vodafone Bedava internet Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları konusuna hoş geldiniz. Vodafone Ücretsiz İnternet kampanyalarının tanıtımını yapacağımız bu sayfada yer alan kampanyalar tamamen Vodafone GSM operatörü tarafından abonelerine ücretsiz sunulmuş hizmetlerdir.

Aşağıda bulunan bedava internet, bedava dakika ve sms kampanyalarının tamamı tarafımızca test edildikten sonra eklenmektedir. Herhangi bir sorunda yorum yaparak destek alabileceğinizi unutmayın.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Vodafone bedava internet nasıl yapılır sorusu ücretsiz internet arayan abonelerin merak ettiği konulardan birisidir. Operatör tarafından servis edilen kampanyaları bularak bedava internet yapabilirsiniz. Bu kampanyaları resmi internet sitesinden veya bu konuyu belirli aralıklarla sürekli takip ederek güncel kampanyaları bulabilirsiniz. Kampanya abonelik işlemleri ilgili kampanyanın açıklama kısmında mevcuttur.

Aşağıda size sunulan Vodafone Bedava İnternet Ağustos 2020 kampanyalarının tamamı faturasız ve faturalı hat sahipleri için geçerlidir.

Vodafone Seviyorum Testi

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi ile 3 GB ile 5 yıl geçerli 1 TB ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Oldukça başarılı kampanyalar sunan Vodafone geçtiğimiz aylarda yayınlamış olduğu seviyorum interneti testi sayfasıyla abonelerine hediye internet dağıtmaktadır. İlgili sayfaya geçiş yaptıktan sonra size sunulacak olan soruları cevaplayıp anında ücretsiz internet paketinizi alabilirsiniz. Bu kampanya faturalı ve faturasız hat sahiplerini kapsamaktadır. İlgili sayfaya vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/ buradan ulaşabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kampanyası

Hemen hemen tüm Vodafone abonelerinin kullandığı yanımda uygulamasıyla bedava internet veya dakika kazanabilirsiniz. Yanımda uygulamasını telefonunuza yükledikten sonra fırsatlar dünyası sekmesinde bulunan hediye çarkını çevirdikten sonra size özel sunulan hediyenizi alabilirsiniz. Üstelik bu adımları her hafta yaparak sürpriz hediyeler almanız mümkündür.

Vodafone TL Gönderme Lira Transfer İşlemi Konusunu İncelediniz mi?

Vodafone Arkadaşını Davet 15 GB Hediye İnternet Kazan

Arkadaşınızı Vodafone operatörüne davet ederek hem sen hem de arkadaşın 15 GB internet kazanabilir. Sadece faturalıya özel olan bu kampanya ile arkadaşınızı Vodafone faturalı hat sahibi yapmanız durumunda 2 ay geçerli 15 GB hediye internet kazanabilirsiniz. İşlemlere başlamadan önce Yanımda uygulamasına bağlanarak menü kısmına bulunan arkadaşını davet et butonuna tıklayıp size özel olarak sunulan bağlantı adresini arkadaşınıza gönderip geçiş işlemlerini tamamladıktan sonra hediye internet paketiniz otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone E-Fatura Bedava İnternet

Doğayı korumak amaçlı başlatılan bu kampanya sayesinde e-fatura sistemine geçen abonelerine Vodafone ücretsiz internet paketi vermektedir. Bu kampanya sayesinde sizlerde hem doğayı koruyabilir hemde hattınıza bedava internet alabilirsiniz. Katılım sağlamak için telefonunuzun mesaj kısmına gelerek EFATURA boşluk e-posta adresinizi yazıp 7000 numarasına mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Vodafone İnternet Avcıları ile Bedava İnternet

Sürekli yeni kampanyalara imza atan Vodafone bu sefer abonelerine oyun oynatarak bedava internet paketi veriyor. İnternet avcıları oyununu telefonunuza ücretsiz yükledikten sonra çevrende yakaladığın her BIT için hediye internet kazanabilirsin. Oldukça başarılı olan bu oyunu oynayıp hem eğlenceli vakitler geçirebilir hemde hediye internet kazanabilirsin.

Vodafone 4.5G Bedava İnternet

Vodafone Supernet 4.5G kullan kazan kampanyası ile 1 ay geçerli 10 GB hediye internet kazanabilirsin. Kampanyadan faydalanmanız için öncelikle faturalı veya faturasız hattınızın 4.5G uyumlu olması gerekmektedir. 4.5G uyumlu hatta sahip değilseniz herhangi bir Vodafone bayisine giderek 4.5G özellikli hattınızı ücretsiz olarak alabilirsiniz. Bu servise abone olmak için telefonunuzun mesaj kısmından 4.5G yazıp 4545 numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Vodafone Bedava 500 MB İnternet

Herkes interneti denesin kampanyasıyla Vodafone tüm abonelerine ücretsiz 500 MB hediye internet vermektedir. Daha önce bu kampanyadan hediye internet almadıysanız telefonunuzun mesaj kısmından NET 500MB yazıp 3636 numarasına mesaj atmanız yeterlidir.

Vodafone Bedava 60 GB İnternet

Faturasız hat sahiplerinin kapsadığı bu kampanya ile faturasız hattını faturalı hatta çeviren her aboneye her ay ücretsiz 5 GB bedava internet verilmektedir. Hattını RED tarifelerinden herhangi birine taşıdıktan sonra her ay ücretsiz 5 GB hediye internet kazanabilirsin. Bu servise abone olmak için müşteri hizmetlerini arayabilir veya herhangi bir Vodafone bayisine giderek geçiş işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Vodafone Bedava 2 GB İnternet

İnternet kalitesini test edebilmeniz için Vodafone tüm abonelere 1 hafta geçerli hediye 2 GB internet vermektedir. Bu kampanya oldukça eski olmasına rağmen halen güncelliğini korumaktadır. Hediye internet paketinizi almak için telefonunuzun mesaj bölümüne gelerek Super2GB yazıp 3636 numarasına mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Vodafone Mobil Ödeme 1 GB Kampanyası

Vodafone Mobil Ödeme yöntemini açan tüm abonelerine ücretsiz 1 GB hediye internet vermektedir. Mobil ödeme yöntemini açarak 1 hafta geçerli ücretsiz 1 GB hediye internet paketinizi almak için telefonunuzun mesaj kısmına gelerek MOBILODEME AC yazıp 7878 numarasına mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Mobil ödeme yöntemini tekrar kapatmak için aynı şekilde MOBILODEME KAPAT yazıp 7878 numarasına ücretsiz sms atabilirsiniz.

Vodafone Ücretsiz İnternet Kampanyaları şuan için bu kadardır. İlerleyen zamanlarda yeni kampanyaların eklenmesi durumunda bu konuyu tekrar güncelleyeceğiz. Sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı