Vodafone Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2021

Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2021

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Vodafone abonelerinin en çok merak ettiği konulardan birisidir. Peki Vodafone İnternet Hilesi var mı, Vodafone Bedava İnternet Hilesi Vpn ile bedava internet erişim yapabilmem mümkün mü? aklınızda yer edinen bu tarz soruların cevaplarını Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2021 konumuzda bulabilirsiniz.

Faturalı ve Faturasız milyonlarca abone kitlesine sahip olan Vodafone GSM operatörü abonelerine sağlamış olduğu ücretsiz internet kampanyaları bir süre sonra yetersiz kalabiliyor. Günümüzdeki teknoloji neredeyse tamamen internet üzerinden yapılıyor. En çok ihtiyacımız olan internet erişimini sizlere bugün nasıl ücretsiz erişim yapabileceğinizi göstereceğim.

Vodafone Bedava İnternet VPN teknolojisini kullanıp uzaktan erişim yoluyla farklı ağlar üzerinden ücretsiz olarak internet erişimi yapabilirsiniz. Şunu bilmenizi isterim ki aslında bu yöntem hile gibi illegal yöntemlerle alakası bulunmuyor. Tamamen legal olarak internet erişimi yapabilirsiniz. Faturalı veya faturasız hat sahipleri aşağıdaki adımları uygulayıp bedava internet erişimi yapabilirler.

AnonyTun Bedava İnternet

Öncelikle telefonunuzun işletim sistemine göre Google Play Store veya AppStore mağazalarına erişim yaparak AnonyTun VPN uygulamasını telefonunuza indirin ve kurulum işlemini tamamlayın. Telefonunuzun VPN kısmına gelerek ayarları aşağıdaki gibi yapın.

Ad: bedavainternetmi
APN: MMS
PROXY: 65.136.226
PORT: 9401
KİMLİK TÜRÜ: PAP/CHAP
APN TÜRÜ: Default/supl

Daha sonra uygulamayı çalıştırdıktan sonra Edit Parent Pro sekmesine tıklayın proxy alanına 212.65.136.226 yazın, port ayar kısmına 9401 yazın ve Custom TCP/HTTP HEADERS kısmına vodafone.com.tr yazın. Bu kısmı tamamladıktan sonra Extra Headers sekmesine tıklayıp Online Host ve Keep-Alive seçeneklerini açık konumuna getirin ve telefonunuzu yeniden başlatın. Bu adımları tamamladıktan sonra Bedava İnternet erişimi yapabilirsiniz.

Konumuz buraya kadardır. Aklınızda bulunan her türlü soruyu yorum yazarak bizlerden destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu