Vodafone Kampanyaları

Vodafone 20 GB 20 TL Nasıl Yapılır 2021

Vodafone 20 GB 20 TL Nasıl Yapılır

Vodafone 20 GB 20 TL Nasıl Yapılır konusuyla 1 ay geçerli 20 GB internet paketini sadece 20 TL gibi uygun ücrete satın alabilirsiniz. Vodafone ucuz internet paketleri arayanların veya sosyal medya sitelerini aktif olarak kullananların kaçırmaması gereken bu fırsat 2021 yılı boyunca devam edecektir. Sizlere bu konumuzda Vodafone 20 GB EK Paket Alma yöntemini nasıl yapacağınızı göstereceğim.

Oldukça başarılı kampanyalara imza atan Vodafone geçtiğimiz günlerde yayına aldığı 20 GB 20 TL fırsatıyla abonelerini tekrar sevindirmeyi başardı. Geçtiğimiz aylarda sadece Ramazana özel olarak sunduğu bu kampanya artık 2021 yılı boyunca satışa sunulacağını duyurmuştur. Abonelerine sunmuş olduğu 20 GB 20 TL ek paket faturalı ve faturasız hat sahiplerini kapsamaktadır. Ayrıca bu kampanya herhangi bir tekrarlama yapmıyor ve herhangi bir tarife şartı da aramıyor.

Vodafone 20 GB 20 TL Nasıl Alınır

20 GB 20 TL paketi için herhangi bir yere SMS atmanıza veya arama yapmanıza gerek yoktur. Satın alma işlemlerini sadece Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yapabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra hemen aşağıda bulunan Ek paketler kısmına tıklayın ve açılan sayfadan 20 GB 20 TL fırsatını yakala sekmesine tıkladıktan sonra satın alma işlemini ister kredi kartınızdan veya varsa hesap bakiyenizden tamamlayabilirsiniz.

Detaylar

1- Kampanya dahilinde sunulan 20 GB internet paketinin kullanım süresi 30 gündür. Süre sonunda devretme yapmaz ve tüm haklarınız silinir.
2- Kampanya üzerinden alınan internet paketinin tekrarı yoktur. Her müşteri sadece 1 kez faydalanabilir.
3- Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra hattınıza tanımlanan 2 GB internet paketi sadece yurt içinde geçerlidir.
4- Satın alma işlemi sonrası gelen onay mesajı sonrası internet kullanımı yapabilirsiniz.
5- Paketinizin bitmesi durumunda kendi haklarınız üzerinden ücretlendirme yapılır.

Vodafone 20 GB 20 TL Nasıl Yapılır 2021 konumuzun sonuna geldik. Sorun yaşamanız durumunda aşağıda bulunan yorum alanına yazarak bizlerden kısa süre içerisinde teknik destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu