Turkcell Kampanyaları

Turkcell Kurban Bayramı Hediyesi 2021

Turkcell Kurban Bayramı Hediyesi 2020

Turkcell Kurban Bayramı Hediyesi kampanyası şuan itibariyle başladı. Abonelerine özel günlerde sürekli bedava internet, dakika ve SMS gibi kampanyalar sunarak beğenisini toplamayı başaran Turkcell GSM operatörünü bu ince davranışından dolayı tebrik ediyoruz. Herkesin merakla beklediği Turkcell Kurban Bayramı Kampanyası ödülleri, hediye içerikleri ve hediyeleri nasıl alacağınıza dair bilgileri konumuzda bulabilirsiniz.

Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet

Yapılacak olan Kurban Bayramı çekilişinde Turkcell abonelerine 1 GB ile 10 GB arasında geçerli ücretsiz internet vereceğini duyurmuştur. Kampanya dahilinde kazanılacak olan ücretsiz internet paketinizi yurt içinde geçerli olacak şekilde 30 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Turkcell Kurban Bayramı Hediyesi Nasıl Alınır

Turkcell tarafından sunulan Kurban Bayramı hediyesi 30 Temmuz gecesi Turkcell Online İşlemler Uygulaması üzerinden verilecektir. Uygulama telefonunuzda mevcut değilse hemen Google Play Store ve AppStore sitesine erişim yaparak ücretsiz olarak indirmeniz mümkündür. Perşembe günü saat 00:00 dan sonra uygulamaya giriş yaparak ana sayfada bulunan Kurban Bayramı logosuna tıklayıp size özel olarak hazırlanan paketlerden birini seçip hediyenizi hattınıza anında tanımlayabilirsiniz.

Turkcell Kurban Bayramı Hediyesi İçeriği

Merakla beklenen Kurban Bayramı kampanyasının ödülleri Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden verilecektir. Kampanya dahilinde Bedava İnternet, Bedava Dakika, Bedava SMS ve Turkcell mağazasından indirimli ürün alma gibi bir çok seçenek mevcuttur. Kampanya faturalı ve faturasız hat sahiplerini kapsamaktadır.

Turkcell Kurban Bayramı Kampanyası 2021 konumuz buraya kadardır. Aklınıza takılan her türlü soruyu bizlere yorum yazarak gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu