Turkcell Kampanyaları

Turkcell Hafta Sonu 5 GB Bedava İnternet

Turkcell Hafta Sonu Bedava İnternet

Turkcell Hafta Sonu 5 GB Bedava İnternet kampanyasını abonelerine sundu. Geçtiğimiz aylarda Turkcell Hafta Sonu Bedava İnternet kampanyası oldukça ilgi görmüştür. Gelen yoğun talepler doğrultusunda Turkcell abonelerini kırmadı ve hafta sonlarına özel 5 GB ücretiz internet kampanyasını abonelerine servis etti. Hafta sonu hediye internet kampanyasının tüm detaylarını bu konumuzda bulabilirsiniz.

Faturasız veya hazır kart müşterileri Turkcell Hafta Sonu Hediye İnternet kampanyasına katılım sağlayabilmeleri için öncelikle bazı şartları yerine getirmeleri gerekmektedir. Öncelikle bu servisten faydalanabilmeniz için son 3 ay içerisinde Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden kredi kartı veya banka kartıyla TL yüklememiş olması gerekmektedir. Eğer bu şartı yerine getiremiyorsanız üzülmeyin son 3 aydır herhangi bir TL yükleme işlemi yapmamışsanız hemen Dijital Operatör uygulamasını açarak en az 10 TL bakiye yüklemesi yaptıktan sonra anında hediye 5 GB internet paketini kazanabilirsiniz.

Son 3 aydır Dijital Operatör uygulamasını kullanarak bakiye yükleme işlemi yapmadıysanız hemen uygulamaya giriş yaparak TL yükle sekmesine tıklayıp en az 10 TL bakiye yüklemesi yaparak bedava internet paketini kazanabilirsiniz. Yükleme işlemini tamamladıktan sonra herhangi bir yere SMS göndermenize gerek yoktur. Kısa süre içerisinde gelecek olan onay mesajının ardından sadece hafta sonu geçerli ücretsiz 5 GB internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca gelecek olan hediye internetin kullanım süresinin 2 gün olduğunu unutmayın.

Kampanya Detayları

  • Kampanya dahilinde sunulan hediye internet paketi sadece hafta sonuna özel ve kullanım süresi 2 gündür.
  • Kampanya üzerinden kazanılan ücretsiz internet gelecek olan onay mesajının ardından hattınıza yüklenecektir.
  • Kampanyadan kazanılan hediye internet farklı kişilere transfer edilemez.
  • Kampanyadan sadece Turkcell veri işleme ve Turkcell Reklam izni olan müşteriler faydalanabilir.

Turkcell Hafta Sonu 5 GB Bedava İnternet konumuzun sonuna geldik. Hafta sonları geçerli hediye internet paketi hakkında tüm soru ve sorunlarınızı yorum olarak bizlere göndererek destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu