Turkcell Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları (Eylül 2020)

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları sayfasında Turkcell operatörü tarafından müşterilerine kampanya dahilinde ücretsiz sunduğu Turkcell Ücretsiz İnternet, bedava dakika ve SMS gibi kampanyaları bulabilirsiniz. Tanıtımını yapmış olduğumuz Turkcell Bedava İnternet Eylül 2020 kampanyaların tamamı Turkcell forumlarından seçilmiş olup tarafımızca test edildikten sonra konuya eklenmiştir.

Konuda yer alan kampanyalar faturalı ve faturasız hazır kart sahipleri için geçerlidir. Daha önce Turkcell GSM operatörünün ücretsiz kampanyalarına katılmadıysanız çok şanslısınız. Aşağıda bulunan herhangi bir kampanya ya katılarak hattınıza ücretsiz paket yükleyebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell Salla Kazan uygulaması her hafta abonelerine farklı farklı hediyeler vermektedir. Turkcell Dijital Operatör (online işlemler BIP) uygulamasını telefonunuza yükleyip her pazartesi günü uygulama içerisinden Salla Kazan sekmesine tıklayıp telefonunuzu salladıktan sonra hediye internet veya ücretsiz dakika alabilmeniz mümkündür. Turkcell Dijital Operatör uygulamasını Google Play Store ve App Store mağazalarından ücretsiz temin edebilirsiniz.

Turkcell Goller Cepte Bedava İnternet

Turkcell tarafından abonelerine sunulan Goller Cepte uygulaması üzerinden tuttuğunuz takımın her gol atmasının ardından hediye internet kazanabilirsiniz. Bu uygulamayı aratırken kendi takımınızın kuruluş yıl dönümünü yazarak aratmayı unutmayın. Örnek olarak GollerCepte 1903, GollerCepte 1905 ve GollerCepte 1907 gibi. Uygulamayı indirip üyelik aldıktan sonra hediye internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Fizy Dinledikçe Kazan

Turkcell GSM operatörünün popüler uygulamalarından birisi olan Fizy ile müzik dinleyerek hediye internet kazanabilirsiniz. Son 1 ay içerisinde 250 şarkı dinlemeniz durumunda Turkcell tarafından hattınıza 1 hafta geçerli ücretsiz 1 GB hediye internet tanımlanacaktır. Şarkı dinlemeniz 500 ve üzerine çıkması durumunda haftalık 2 GB’a kadar hediye internet kazanmanız mümkündür.

Turkcell Mobil Ödeme İnternet Hediyesi

Turkcell Mobil Ödeme seçeneğini aktif kullanan her aboneye 2 GB hediye internet vermektedir. Fizy, Lifebox, TV+, Goller Cepte ve Dergilik servislerinden herhangi birini ücretli kullanmanız durumunda 1 ay geçerli hediye 2 GB internet kazanabilirsiniz. Bu servis herhangi bir katılım gerektirmemektedir. Ücretli kullanım yapmanız durumunda hattınıza hediye internet paketi otomatik olarak tanımlanacaktır.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Konusunu İncelediniz mi?

Turkcell Yeni Abonelere Hediye İnternet

Turkcell GSM operatörüne numara taşıyan veya yeni hat alan abonelere Turkcell 4 ay boyunca geçerli hediye 2 GB internet vermektedir. Herhangi bir abonelik gerektirmeyen bu kampanya ile hattınızın aktivasyon işlemlerinin tamamlanmasının ardından hediye internet hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Turkcell BTK Akademi 6 GB İnternet

Turkell BTK Akademi kampanyası başladı. Ülke genelinde daha fazla yazılımcı geliştirmek adına başlatılan bu kampanya ile btkakademi.gov.tr yönünde geçerli aylık 6 GB hediye internetinizi hemen alabilirsiniz. Bu servise abone olabilmeniz için BiP’in Keşfet sekmesine tıklayıp BTK Akademi kanalını takip etmeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Bip Konuşma Kampanyası

Turkcell aboneleri Bip üzerinden #senyapdiye kanalına gelerek haftanın görevi ile Bip üzerinden toplam 30 dakika arama yaparak hediye GB kazanıyor. Servise katılmak için Bip uygulamasına giriş yaptıktan sonra keşfet bölümünde yer alan #senyapdiye kanalını takip edip görevden GB şansı butonuna sekmesine tıklayıp katılım sağlayabilirsiniz.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Hediye İnternet

Turkcell faturalı hat sahiplerini kapsayan bu kampanya ile faturalarınızı e-posta adresinize alarak 5 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Kampanya herhangi bir katılım gerektirmiyor. Faturanızın otomatik ödemeyle gerçekleşmesinin ardından hediye internet paketinizi Dijital Operatör Hediye Havuzundan alarak hattınıza yükleyebilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası Başladı

Telefonunuza yüklü olan Bip uygulamasını çalıştırarak Keşfet sekmesinde bulunan Sürpriz Nokta kanalını takip edip ilgili adresleri ziyaret ederek hediye internet kazanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için Bip uygulamasına giriş yapmanızı öneriyoruz.

Turkcell Dijital 2 GB Kampanyası

Dijital 2 Kampanyasıyla Dijital Operatör uygulamasıyla veya turkcell.com.tr internet sitesinde Gülümseten Fırsat paketlerinden herhangi birini kredi kartınızla satın alarak anında 2 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Kazanılan ödülün kullanım süresi 4 haftadır. Servise abone olmak için herhangi bir yere sms atmadan paket satın alma işlemi sonrası hattınıza ücretsiz 2 GB hediye internet tanımlanacaktır.

Turkcell Hediye İnternet Kampanyaları konumuz şimdilik bu kadardır. Yeni kampanyaların çıkması durumunda konuyu tekrar güncelleyerek sizleri bilgilendireceğiz. Sitemizi takip etmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Siteniz oldukça başarılı ve açıklayıcı bilgiler var turkcell bedava internet kampanyalarının tamamını eklemişsiniz bravo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu