Turkcell Kampanyaları

Turkcell Bedava Dakika 2020 Kampanyaları

Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları

Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları konusuyla hattınızda herhangi bir paket veya TL olmasa bile Turkcell tarafından abonelerine kampanya dahilinde ücretsiz olarak sunulan Turkcell Bedava Dakika Kazanma kampanyaları sayesinde sevdiklerinizle rahat ve ücretsiz bir şekilde görüşme sağlayabilirsiniz. Aşağıda yer alan ücretsiz dakika kampanyaları 2020 yılına ait ve halen geçerliliğini koruyan kampanyalardır.

Turkcell Bedava Dakika Nedir

Belirli zaman aralıklarında Turkcell GSM operatörü tarafından abonelerine ücretsiz olarak servis edilen tamamen ücretsiz ve yenilenmeyen paketlerdir. Bu kampanyalara sizde katılım sağlayıp sevdiklerinizle rahat bir görüşme sağlayabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır sorusu bir çok kişinin aklını kurcalayan sorulardan birisidir. Özel günlerde veya kişiye özel olarak sunduğu bu kampanyalara kısa mesaj göndererek veya belirtilen uygulamaları indirerek bedava dakika kazanabilirsiniz. Aşağıda yer alan kampanyaların tamamı faturalı ve faturasız hat sahipleri içindir.

Turkcell Dijital Operatör ile Dakika Kazanma

Turkcell tarafından müşterilerine ücretsiz olarak indirilmeye sunulan bu uygulama sayesinde haftanın belirli günleri şansınıza bağlı olarak ücretsiz 100 ile 1000 dakika kazanmanız mümkündür. Burada tek yapmanız gereken şey Google Play Store veya AppStore mağazasından ücretsiz olarak Dijital Operatör uygulamasını indirip sol tarafta yer alan Salla Kazan sekmesine tıklayıp telefonunuzu sallamanız yeterli olacaktır.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları Konusunu İncelediniz mi?

Turkcell Bedava 30 Dakika Kazanma

Halen güncelliğini koruyan bu servis sayesinde acil durumlar için kullanabileceğiniz ücretsiz 30 dakika paketini istediğiniz zaman alabilirsiniz. Bedava 30 dakika kampanyasına hemen katılmak istiyorsanız telefonunuzun mesaj kısmına gelerek GEL DK yazıp 2222 numarasına ücretsiz SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Bir ile 100 Dakika Kazanma

Turkcell Bip uygulaması sayesinde 24 saat boyunca her yöne 100 dakika paketini sadece 1 TL karşılığında satın alarak sevdiklerinizle rahat bir görüşme sağlayabilirsiniz. Bu kampanya ile alınan dakika süresi bitince hiç bir şekilde yenilenmez. 100 Dakika kampanyasına katılmak istiyorsanız öncelikle telefonunuzun SMS kısmına gelerek BIP 100DK yazıp 2200 numarasına mesaj gönderebilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Hilesi 2020

Bazı Turkcell abonelerine Google arama motoruna Turkcell Bedava Dakika Hilesi gibi aramalar yaparak vaktini boş yere harcamaktadır. Turkcell Dakika Hilesi gibi bir şeyin söz konusu olmadığını Turkcell tarafından müşterilerine ücretsiz olarak servis ettiği kampanyalara katılım sağlamanızı tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı