Türk Telekom Kampanyaları

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet (30GB)

Sil Süpür Bedava İnternet Dakika

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet kampanyası konumuza hoşgeldiniz. Faturalı ve faturasız hat sahipleri için hazırlanan bu konu sayesinde Sil Süpür uygulaması üzerinden hattınıza ücretsiz 30 GB internet yükleyebilirsiniz. 30 GB internet paketinin yanı sıra sizlere Sil Süpür uygulaması hakkında bir kaç ipucu vereceğim. Lütfen konumuzu sonuna kadar okumaya devam edin.

Sil Süpür Nedir, Nasıl Yapılır

Sil Süpür uygulaması Türk Telekom abonelerine ücretsiz olarak sunulan servislerden birisidir. Sil Süpür uygulamasını kullanabilmeniz için ilk olarak telefonunuza Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir. Bu uygulamayı yükleyip çalıştırdıktan sonra Sil Süpür sekmesine tıklayıp açılan sayfayı temizleyerek ücretsiz hediyelerinizi alabilirsiniz. Üstelik bu adımları her hafta tekrarlayıp 30GB internet kazanmanız da mümkündür.

Sil Süpür 30 GB Bedava İnternet

Sil Süpür uygulaması sayesinde her hafta faturalı veya faturasız hattına ücretsiz internet tanımlayabilirsin. Yukarıda bahsettiğimiz gibi Sil Süpür sayfasına geçtikten sonra açılan sayfayı parmağınızı kullanarak temizleyip şansınıza bağlı olarak 250 MB internet ile 30 GB internet kazanmanız mümkün olacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları Konusunu İncelediniz mi?

Sil Süpür Bedava Dakika

Türk Telekom Sil Süpür kampanyası her hafta abonelerine bedava dakika ve internet imkanı sağlamaktadır. Hemen hemen tüm abonelerin tercih ettiği Sil Süpür uygulamasıyla şansınıza bağlı olarak her yöne 250 dakika veya Türk Telekom aboneleriyle sınırsız konuşma paketini kazanmanız mümkündür.

Sil Süpür Hediyeleri Nelerdir

1 Ay : Muud Premium Üyeliği
Haftalık : 30GB
Haftalık : 10GB
Haftalık : 5 GB
Haftalık : 2 GB
Haftalık : 500 MB
Haftalık : 250 MB
Haftalık : Her yöne 250 DK
Günlük : 5 GB
Günlük : 2 GB
Günlük : 1 GB
Günlük : 500 MB
Günlük : 250 MB
Günlük : 100 MB
Günlük : Türk Telekom Mobil yönüne Sınırsız Konuşma
1 Ay : ArayanıBil Servisi
Tek Seferlik : Enterprise’dan %40 İndirim
Tek Seferlik : MNG Kargo’dan %30 İndirim

Daha önce Türk Telekom Sil Süpür uygulamasını denemediyseniz Android telefonunuz için Google Play Store, iPhone cihazlar için ise AppStore mağazasına erişim yaparak bu uygulamayı ücretsiz temin edebilirsiniz. Sil Süpür uygulaması hakkında aklınıza takılan her türlü soruları yorum bırakarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı