Türk Telekom Kampanyaları

Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet 2021

Türk Telekom Ramazan Ayı Kampanyası

Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet kampanyaları başladı. Özel günlerde abonelerini unutmayan Türk Telekom GSM operatörü, her yıl geleneksek hale getirdiği Türk Telekom Ramazan Kampanyası 2021 servisini tekrar aktif etti. Geçtiğimiz yıl Ramazan ayına özel 1 GB hediye internet paketi vererek abonelerini sevindiren bu operatör 2021 yılında ise 2 GB bedava internet paketi vereceğini duyurmuştur.

Ramazan ayı yaklaştığında tüm operatörler adeta bir birleriyle yarışa giriyor. Bu yıl çıtayı bir miktar yükselterek Türk Telekom Ramazan Bedava İnternet 2021 kampanyasıyla abonelerine 1 ay geçerli 2 GB ücretsiz internet paketi verecektir. Bu konumuzda sizlere Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet Nasıl Yapılır ve Türk Telekom Sahur Bedava İnternet kampanyaları hakkında bilgi vereceğim.

Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Ramazan ayı boyunca geçerli 2 GB hediye internet paketini iki farklı yöntemle alabilirsiniz. İlk olarak telefonunuzun SMS kısmına gelerek HEDIYE2GB yazıp 5555 numarasına SMS göndererek hediye internet paketini isteyebilir veya Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giriş yaparak kampanyalar kısmında bulunan Ramazan ayına özel olarak sunulan hediye internet paketini anında hattınıza yükleyebilirsiniz. İşlemler tamamlandığında kısa süre içerisinde gelecek olan onay mesajının ardından hediye internet paketini kullanabilirsiniz. Kazanılan ücretsiz internet paketinin kullanım süresi 30 gündür.

Türk Telekom Sahur Bedava İnternet

Sahur Bedava İnternet kampanyası 2021 yılında devam ediyor. Ramazan boyunca kimse internetsiz kalmasın diye Türk Telekom faturalı ve faturasız abonelerine 30 GB ücretsiz internet veriyor. Hediye Sahur paketini hemen almak için telefonunuzun SMS kısmına gelerek SAHUR yazıp 5555 numarasına ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Sahur kampanyası üzerinden kazanmış olduğunuz hediye internet paketi 02:00 ve 06:00 saatleri arasında geçerli olduğunu unutmayın.

Kampanya Hakkında Detaylar

  • Ramazan kampanyasından Faturasız Ofis, ​ Bayi, Katlayan, Standart, Data tarifeleri, BİMcell, POCELL, Pttcell faturasız, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri dışında olan tüm aboneler faydalanabilir.
  • Faturasız hat sahiplerinin bu servise abone olabilmesi için 30 gün içerisinde 25 TL ve üzeri yükleme yapmış olmaları gerekmektedir.
  • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan hediye internet paketi silinecektir.
  • Her abonenin sadece 1 kez kampanyaya katılma hakkı bulunmaktadır.
  • Kampanyayı sonlandırmak istiyorsanız IPTAL SAHUR yazıp 5555 numarasına SMS göndermeniz gerekir.
  • Kampanya dahilinde sunulan hediye internet paketinin kalan miktarını KALAN SAHUR yazıp 5555 numarasına mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet 2021 kampanyası buraya kadardır. Yukarıda yer alan kampanya faturalı ve faturasız hat sahipleri içindir. Yapamadığınız veya takıldığınız yer olursa hemen aşağıda bulunan yorum alanında yazarak destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu