Türk Telekom Kampanyaları

Türk Telekom Kurban Bayramı Hediyesi 2021

Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet

Türk Telekom Kurban Bayramı Hediyesi kampanyaları başladı. Özel günlerde abonelerine ücretsiz internet paketi, dakika, sms ve hediye çekleri sunan bu başarılı GSM operatörü 2021 yılına ait Kurban Bayramına özel olarak sunduğu Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet kampanyasını bu konumuz üzerinden tüm detaylarıyla öğrenebilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl Türk Telekom Kurban Bayramı Kampanyası üzerinden özel olarak sunduğu bedava internet paketlerini 2021 yılı itibariyle iki katına çıkararak abonelerine büyük bir jest yaptığını söyleyebilirim. Türk Telekom GSM operatörünün bu yıl için abonelerine kampanya dahilinde hediye internet, dakika, SMS, hediye çeki ve Türk Telekom mağazasına özel indirim kodu imkanı sağlayacaktır.

Türk Telekom Kurban Bayramı Hediye İnternet

Faturalı ve faturasız hat sahiplerinin faydalanacağı hediye internet paketi bu yıl 30 GB olarak belirlenmiştir. Hediye internet paketini 30 gün boyunca doya doya kullanabilirsiniz. Kurban Bayramı ücretsiz internet paketini sadece Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden hattınıza yükleyebilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ek paketler kısmına gelerek Kurban Bayramına Özel 30 GB sekmesine tıkladıktan sonra paketi yükle sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır. Kısa süre içerisinde gelecek olan onay mesajının ardından hediye internet paketinizi kullanabilirsiniz.

Detaylar

Kampanya üzerinden hattınıza yüklemiş olduğunuz ücretsiz internet paketi yurt içinde geçerlidir.
Hediye internet paketinin kullanım süresi 30 gündür. Süre sonunda otomatik olarak kalan haklarınız silinecektir.
Kampanyanın tekrarı olmamakla birlikte her abone sadece bir kere faydalanabilir.
Hediye internet paketini sadece bayram süresi içerisinde kampanyadan faydalanan aboneler kullanabilir.
Sunulan hediye internet yurt içinde geçerlidir.

Türk Telekom Kurban Bayramı Hediyesi 2021 konumuz buraya kadardır. Aklınıza takılan her türlü soruya yanıt bulabilmeniz için aşağıda bulunan yorum alanına sorununuzu yazarak bizlere gönderebilirsiniz. Yapılan yorumlara aynı gün dönüş sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu