Türk Telekom Kampanyaları

Türk Telekom Hoş Geldin Paketi 2021 Kampanyası

Türk Telekom Hoş Geldin Paketi

Türk Telekom Hoş Geldin Paketi hattını Türk Telekom operatörüne taşıyan abonelerin araştırma içerisine girdiği konulardan birisidir. Rakiplerine fark atacak hediyelerle abonelerini sevindirmeye devam eden Türk Telekom GSM operatörü Türk Telekom Hoş Geldin Paketi 2021 Kampanyası adı altına yeni abonelere bedava internet, dakika ve sms gibi hediyeler vermektedir.

Faturalı veya faturasız hattını Türk Telekom operatörüne taşıyan veya yeni hat alan aboneler ilk ay 30 gün geçerli olacak şekilde 750 DK 750 SMS 25 GB Hediye internet paketini alabilirler. Hediye dağıtmayı seven Türk Telekom ayrıca abonelerine sağladığı imkanlarla hat açılış tarihinden itibaren 90 gün içerisinde tek seferde 30 TL daha yükleme yapmaları durumunda ek olarak 15 GB ücretsiz internet daha vereceğini duyurmuştur.

Sizde Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası servisine katılmak için herhangi bir Türk Telekom bayisine giderek yeni hat alabilir veya kullanmakta olduğunuz hattınızı Türk Telekom operatörüne taşıyıp hediyenizi alabilirsiniz.

Yukarıda yer alan kampanya faturalı ve faturasız hat sahiplerini kapsamaktadır. Satın aldığınız veya hattınızı taşıdığınız sim kartı aktif olduktan sonra hediyenizi almak için telefonunuzun mesaj kısmına gelerek BOLBOL yazıp 5555 numarasına ücretsiz SMS atmanız yeterli olacaktır. Ovit izni olmayan aboneler, BOLBOL ONAY yazıp, 5555 numarasına SMS atabilirler. Kısa süre içerisinde gelecek olan onay mesajının ardından hediyeler hattınıza tanımlanacaktır. Sunulan Hoş Geldin Paketinin kullanım süresi 30 gündür.

Aklınıza takılan her türlü soruyu aşağıda bulunan yorum kısmına yazarak aynı gün içerisinde bizlerden destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu