Türk Telekom Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları (Ağustos 2020)

Türk Telekom Bedava internet Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları konusuyla hattınızda herhangi bir bakiye veya TL yoksa bile Türk Telekom GSM operatörünün abonelerine servis ettiği Türk Telekom Ücretsiz İnternet, bedava dakika ve bedava sms kampanyalarına katılım sağlayıp ücretsiz paketleri hattınıza tanımlayabilirsiniz. Burada tek yapmanız gereken yol aşağıda yer alan kampanyalardan size uygun olanı seçip ve verilen talimatları yerine getirmeniz yeterli olacaktır. Aşağıda yer alan Türk Telekom kampanyaları Ağustos 2020 yılına aittir.

Türk Telekom Hediye İnternet kampanyalarına başlamadan önce şunu bilmenizi isterim ki aşağıda yer alan tüm kampanyaların önceliği tarafımızca test edilerek eklenmektedir. Kampanyaların geçerlilik sürelerinin sona ermesi durumunda aynı gün içerisinde konudan ilgili kampanya kaldırılmaktadır.

Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava İnternet

Türk Telekom online işlemler uygulaması üzerinden Sil Süpür Bedava İnternet sekmesine tıklayıp size özel olarak hazırlanan haftalık sürpriz hediye paketini sil süpür yaparak onlarca hediye arasından sana özel olan hediyeni alabilirsin. Üstelik bu adımları her hafta tekrarlayabilirsiniz. Sil Süpür uygulaması ile haftalık 30 GB hediye internet, her yöne 250 dakika ve muud premium üyeliği gibi bir birinden farklı hediyeler sizleri bekliyor.

ArayanıBil Plus 1 GB Hediye İnternet

Türk Telekom servislerine her geçen hafta yenileri ekleniyor. Abonelerine servis ettiği ArayanıBil Plus özelliğini aktif eden kullanıcılara Türk Telekom 1 ay geçerli ücretsiz 1 GB hediye internet vermektedir. ArayanıBil Plus servisine abone olmak için hemen telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek PLUS yazıp 7065 numarasına ücretsiz sms göndererek aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Kısa süre içerisinde gelecek olan hediye 1 GB internet mesajı sonrası internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyasını İncelediniz mi?

Türk Telekom Ücretsiz Sosyal Medya Paketi

Türk Telekom GSM operatörünün geçtiğimiz günlerde abonelerine sunduğu ücretsiz sosyal medya paketi kampanyasıyla WhatsApp, Facebook, Twitter ve İnstagram gibi popüler sosyal medya hesaplarınızda 1 hafta boyunca ücretsiz dolaşabilirsiniz. Bu kampanya kişiye özel olmakla birlikte sadece tek sefer kullanılmaktadır. Abonelik için SOSYAL PAKET yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom 4.5G Hediye İnternet

Türk Telekom 4.5G hediye internet kampanyası başladı. Bildiğiniz gibi her operatör 4.5G teşviki için abonelerine çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Türk Telekom 4.5G kampanyasına kayıt olan abonelerine 1 ay geçerli 30 GB hediye internet vermektedir. Bu kampanya abonelerinden 4.5G uyumlu sim kartı olması istemektedir. Eğer hattınız 4.5G uyumlu değilse üzülmeyin. Herhangi bir Türk Telekom bayisine uğrayıp eski hattınızı vererek ücretsiz 4.5G uyumlu sim kartınızı alabilirsiniz. Daha sonra telefonunuzun mesaj kısmına gelerek 4.5G 30GB yazıp 5555 numarasına kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Türk Telekom E-Fatura Hediye İnternet

Türk Telekom doğayı koruma amaçlı başlattığı bu kampanya sayesinde e-fatura sistemine geçiş yapan faturalı Türk Telekom hat sahiplerine 1 ay geçerli hediye 1 GB internet vermektedir. Bu sayede faturalarınız posta kutusu yerine e-posta hesabınıza ve sms yoluyla alabilirsiniz. Sizlerde doğanın yok olmamasını istiyorsanız bu kampanya ya katılabilir hemde doğayı koruyabilirsiniz. Abonelik işlemleri için 1GB e-mail adresinizi yazıp 3008’e mesaj gönderebilirsiniz.

Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası

Türk Telekom faturalı hat sahiplerini kapsayan bu kampanya ile faturalarınızı online işlemler uygulaması veya banka kanallarıyla otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda Türk Telekom operatöründen bir hafta geçerli ücretsiz 2 GB internet kazanabilirsiniz. Bu kampanya katılım gerektirmiyor. Otomatik ödeme talimatı üzerinden ödenen fatura olması durumunda otomatik olarak hattınıza 2 GB bedava internet tanımlanacaktır.

Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan

Geçtiğimiz günlerde abonelerine servis edilen Hediye İnternet Gönder 1 GB kazan kampanyası yoğun istek üzerine tekrar yenilendi. Bu kampanya sayesinde sevdiklerinize hediye internet göndererek sizde kazanabilirsiniz. Kampanya süresi boyunca 1 GB ve 4 GB hediye internet gönderimi yapan her aboneye 1 hafta geçerli 1 GB hediye internet, aylık 4 GB hediye eden kullanıcılara ise 1 ay geçerli 1 GB cepten internet verilecektir.

E-Dergi İnternet Hediyesi

Türk Telekom tarafından abonelerine ücretsiz olarak tahsil edilen e-dergi uygulaması oldukça başarılı yerli ve yabancı gazete okuma uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanmaya başlayan abonelere 1 ay geçerli ücretsiz 1 GB hediye internet verilmektedir. E-dergi uygulamasını telefonunuza yüklemediyseniz hemen Google Play Store mağazasından ücretsiz temin ederek abonelik işlemlerini tamamlayıp her yöne 1 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

BTK Akademi Hediye İnternet

Ülke gelenlinde daha çok yazılımcı yetişmesine destek olmak amacıyla Türk Telekom her aboneye aylık 6 GB cepten interneti ücretsiz olarak vermektedir. Verilen bu internet sadece BTK Akademi eğitim sisteminde geçerlidir. Kampanya ya katılım sağlamak için BTK Akademi yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyaları konumuz buraya kadardır. İlerleyen zamanlarda yeni kampanyaların çıkması durumunda konuyu tekrar güncelleyip sizleri bilgilendireceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı