Türk Telekom Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları (Temmuz 2021)

Türk Telekom Bedava internet Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları konusu takip ederek hattınızda herhangi bir paket veya TL olmasa dahil sizler için özel olarak araştırdığımız Türk Telekom Ücretsiz İnternet, bedava dakika ve bedava SMS kampanyaları sayesinde hediye internet paketi kazanmanız mümkündür. Bu servislere katılım sağlayıp hediye internet kazanmanız mümkündür. Burada tek yapmanız gereken yol aşağıda yer alan kampanyalardan size uygun olanı seçip ve verilen talimatları yerine getirmeniz yeterli olacaktır. Aşağıda yer alan kampanyalar Türk Telekom Bedava İnternet 2021 yılı Temmuz ayına ait halen güncelliğini koruyan kampanyalardır.

Türk Telekom Hediye İnternet kampanyalarına başlamadan önce şunu bilmenizi isterim ki aşağıda yer alan tüm kampanyaların güncel olup, olmadığı tarafımızca test edildikten sonra konuya eklenmektedir. Kampanyaların geçerlilik sürelerinin sona ermesi durumunda aynı gün içerisinde konudan ilgili kampanya silinmektedir.

Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava İnternet

Türk Telekom online işlemler uygulaması üzerinden Sil Süpür Bedava İnternet sekmesine tıklayıp size özel olarak hazırlanan haftalık sürpriz hediye paketini sil süpür yaparak onlarca hediye arasından sana özel olan hediyeni alabilirsin. Üstelik bu adımları her hafta tekrarlayabilirsiniz. Sil Süpür uygulaması ile haftalık 30 GB hediye internet, her yöne 250 dakika ve MUUD premium üyeliği gibi bir birinden farklı hediyeler sizleri bekliyor.

ArayanıBil Plus 1 GB Hediye İnternet

Türk Telekom servislerine her geçen hafta yenileri ekleniyor. Abonelerine servis ettiği ArayanıBil Plus özelliğini aktif eden kullanıcılara Türk Telekom 1 ay geçerli ücretsiz 1 GB hediye internet vermektedir. ArayanıBil Plus servisine abone olmak için hemen telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek PLUS yazıp 7065 numarasına ücretsiz sms göndererek aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Kısa süre içerisinde gelecek olan hediye 1 GB internet mesajı sonrası internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz Sosyal Medya Paketi

Türk Telekom GSM operatörünün geçtiğimiz günlerde abonelerine sunduğu ücretsiz sosyal medya paketi kampanyasıyla WhatsApp, Facebook, Twitter ve Instagram gibi popüler sosyal medya hesaplarınızda 1 hafta boyunca ücretsiz dolaşabilirsiniz. Bu kampanya kişiye özel olmakla birlikte sadece tek sefer kullanılmaktadır. Abonelik için SOSYAL PAKET yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom 4.5G Hediye İnternet

Türk Telekom 4.5G hediye internet kampanyası başladı. Bildiğiniz gibi her operatör 4.5G teşviki için abonelerine çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Türk Telekom 4.5G kampanyasına kayıt olan abonelerine 1 ay geçerli 30 GB hediye internet paketi vermektedir. Bu kampanya abonelerinden 4.5G uyumlu sim kartı olması istemektedir. Eğer hattınız 4.5G uyumlu değilse üzülmeyin. Herhangi bir Türk Telekom bayisine uğrayıp eski hattınızı vererek ücretsiz 4.5G uyumlu sim kartınızı alabilirsiniz. Daha sonra telefonunuzun mesaj kısmına gelerek 4.5G 30 GB yazıp 5555 numarasına kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Türk Telekom E-Fatura Hediye İnternet

Türk Telekom doğayı koruma amaçlı başlattığı bu kampanya sayesinde e-fatura sistemine geçiş yapan faturalı Türk Telekom hat sahiplerine 1 ay geçerli hediye 1 GB internet paketi sağlamaktadır. Bu sayede faturalarınız posta kutusu yerine e-posta hesabınıza ve sms yoluyla alabilirsiniz. Sizlerde doğanın yok olmamasını istiyorsanız bu kampanya ya katılabilir hemde doğayı koruyabilirsiniz. Abonelik işlemleri için 1 GB e-mail adresinizi yazıp 3008 numarasına mesaj gönderebilirsiniz.

Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası

Türk Telekom faturalı hat sahiplerini kapsayan bu kampanya ile faturalarınızı online işlemler uygulaması veya banka kanalları üzerinden otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda Türk Telekom operatöründen bir hafta geçerli ücretsiz 2 GB internet kazanabilirsiniz. Bu kampanya katılım gerektirmiyor. Otomatik ödeme talimatı üzerinden ödenen fatura olması durumunda otomatik olarak hattınıza 2 GB bedava internet tanımlanacaktır.

Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan

Geçtiğimiz günlerde abonelerine servis edilen Hediye İnternet Gönder 1 GB kazan kampanyası yoğun istek üzerine tekrar yenilendi. Bu kampanya sayesinde sevdiklerinize hediye internet göndererek sizde kazanabilirsiniz. Kampanya süresi boyunca 1 GB ve 4 GB hediye internet gönderimi yapan her aboneye 1 hafta geçerli 1 GB hediye internet, aylık 4 GB hediye eden kullanıcılara ise 1 ay geçerli 1 GB cepten internet verilecektir.

E-Dergi İnternet Hediyesi

Türk Telekom tarafından abonelerine ücretsiz olarak tahsil edilen e-dergi uygulaması oldukça başarılı yerli ve yabancı gazete okuma uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanmaya başlayan abonelere 1 ay geçerli ücretsiz 1 GB hediye internet verilmektedir. E-dergi uygulamasını telefonunuza yüklemediyseniz hemen Google Play Store mağazasından ücretsiz temin ederek abonelik işlemlerini tamamlayıp her yöne 1 GB ücretsiz internet paketi kazanabilirsiniz.

BTK Akademi Hediye İnternet

Ülke gelenlinde daha çok yazılımcı yetişmesine destek olmak amacıyla Türk Telekom her aboneye aylık 6 GB cepten interneti ücretsiz olarak vermektedir. Verilen bu internet sadece BTK Akademi eğitim sisteminde geçerlidir. Kampanya ya katılım sağlamak için BTK Akademi yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Banka Yükleme Kampanyası

Faturasız hat sahiplerini ilgilendiren bu kampanya sayesinde herhangi bir banka üzerinden hattınıza TL yükleme durumunda Türk Telekom tarafından hediye internet kazanabilirsiniz. 40 TL yüklemenize günlük 5 GB, 50 TL yüklemenize haftalık 5 GB, 100 TL ve üzeri yükleme yapmanız durumunda aylık 5 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Yükleme işlemi yapmadan önce telefonunuzun mesaj kısmına gelerek BANKA yazıp 5555 numarasına SMS göndermeniz gerekmektedir. TL yükleme sonrası hattınıza otomatik olarak hediye internet tanımlanacaktır.

Türk Telekom PUBG Kampanyası

Pubgmobile internet sitesinde Türk Telekom hattınızla en az 15 TL ödeme yaparak anında 15 TL para kazanabilirsiniz. Hediye para sadece Pubg Mobil internet sayfasında geçerli olmaktadır. Bu servise abone olmak için hattınızın mobil ödeme yöntemine açık olması gerekmektedir. Kapalı olması durumunda açmak için MOBILODEME KAYIT yazıp 5555 numarasına kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Selfy Mor Hediye Kampanyası

Selfy Mor Hediye 1 GB kampanyası sayesinde Self Mor paketlerinde bulunan faturasız hat sahipleri paketlerine ek olarak 1 GB hediye internet kazanıyor. Hemen telefonunuzdan MOR HEDIYE yazıp 4545 numarasına mesaj göndererek hediye internet paketinizi alabilirsiniz.

Türk Telekom Eba İnternet Paketi

Türk Telekom Eba İnternet Nasıl Alınır. sorusu Türk Telekom abonelerinin merak ettiği konulardan birisidir. Bildiğiniz gibi korona virüs nedeniyle okulların tatil olması ve uzaktan eğitim sistemine geçildiği için bir süre öğrenciler okul hayatlarına internet üzerinden devam ediyorlar. Bu konuda duyarsız kalmayan Türk Telekom eski adı Avea GSM operatörü abonelerine 8 GB hediye internet veriyor. Kampanyadan faydalanabilmeniz için herhangi bir yere SMS göndermenize gerek yoktur. Hattınızda herhangi bir paket olmasa bile EBA (Eğitim Bilişim Ağı) online eğitim sistemine ücretsiz olarak giriş yapabilirsiniz.

Türk Telekom Yaay ve BİP Ücretsiz İnternet Kampanyası

Türk Telekom operatörünün geçtiğimiz günlerde ücretsiz olarak sunduğu Yaay uygulaması üzerinden mobil internet bağlantınızı kullanarak yapacağınız metin, fotoğraf, video ve sesli mesaj gönderimleri ile sesli ve görüntülü görüşmeleri ücretsiz yapabilirsiniz. Yaay uygulamasıyla yapacağınız her türlü işlemde internet kotanızdan düşmeyecektir. Uygulamayı Google Play Store veya AppStore mağazalarından ücretsiz temin edebilirsiniz.

Türk Telekom İstanbulkart Kampanyası

08.02.2021 ve 08.04.2021 tarihleri arasında Türk Telekom Mobil Ödeme yöntemini kullanarak İstanbulkart’ınıza 20 TL ve üzeri yükleme yapmanız durumunda 10 TL indirim kazanabilirsiniz. Bu servisten faydalanmak için telefonunuzun SMS kısmına gelerek 16 haneli İstanbulkart numaranızı yazıp boşluk bırakıp yüklemek istediğiniz tutarı yazdıktan sonra 2920 numarasına SMS gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyaları

Hediye internet paketinin yanı sıra Türk Telekom faturalı veya faturasız hattınıza ücretsiz olarak her yöne konuşma paketi arıyorsanız hemen Türk Telekom Bedava Dakika 2021 kampanyaları konumuza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Kampanyaların tamamı günceldir.

Türk Telekom Kredi Kartı Kaydetme Kampanyası

Kredi Kartı Kaydetme Kampanyası başladı. Faturalı ve faturasız hat sahiplerine özel olarak hazırlanan bu kampanya ile haftalık 2 GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması giriş yaparak kredi ya da banka kartınızı kaydederek avantajlı paketleri anında satın alabilir hemde kolayca 1 hafta geçerli 2 GB ücretsiz internet paketi kazanabilirsiniz. Banka kartı veya kredi kartınızı kaydettikten sonra otomatik olarak hattınıza hediye internet paketi tanımlanacaktır.

Türk Telekom Hayat Eve Sığar Bedava İnternet

T.C Sağlık Bakanlığı tarafından halka ücretsiz olarak sunulan Hayat Eve Sığar uygulamasını faturalı veya faturasız hat sahipleri ücretsiz olarak kullanabilirler. Bu uygulama ile yapacağınız her şey tamamen ücretsizdir.

Türk Telekom Bonus Hediye 10 GB

Türk Telekom bonus hediye kampanyasıyla 1 ay geçerli 10 GB hediye internet paketi alabilirsiniz. Bu kampanya misafirlere gizli olmakla beraber internet üzerinde bulmanızda zordur. Bonus hediye kampanyasıyla garanti bir şekilde faturalı veya faturasız hattınıza 10 GB bedava internet paketi almak istiyorsanız bu konuyu facebook, twitter veya instagram gibi herhangi bir sosyal medya hesabınızda site adresi geçecek şekilde paylaşın ve alt kısımda yer alan yorum alanına paylaşımı yaptığınız sosyal medya hesabınızın adresini ve bonus hediye istiyorum şeklinde mesaj gönderin. Yorum alanında kesinlikle sosyal medya adresiniz görünmeyecektir. Gelen yorumlara aynı gün dönüş sağlıyoruz.

Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyaları konumuz buraya kadardır. İlerleyen zamanlarda yeni kampanyaların çıkması durumunda konuyu tekrar güncelleyip sizleri bilgilendireceğiz.

10 Yorum

  1. Sosyal medya hesabımda paylaşarak 10 GB hediye internet paketini aldım. Diğer hediyeler içinde teşekkür ediyorum. Sitenizi takipteyim artık.

  2. Bonus hediyenizi bende aldım. Merak edenlere cevap olarak aylık 4 GB geldi.

  3. Ellerine sağlık admin hocam. Konudaki kampanyalar on numara olmuş bonus hediyem de geldi. Teşekkür ediyorum iyi çalışmalar.

  4. Elinize sağlık güzel çeviriyorsunuz siteyi. Yeni eklediğiniz kampanya sayesinde hediye internet aldım.

  5. Eba için ücretsiz internet arıyordum sayenizde buldum teşekkür ediyorum.

  6. Bonus hediye isteyen herkesin e-posta adresine bilgiler gönderilmiştir.

  7. Türk Telekom 5GB hediye internet kazandım çok teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu