Bimcell Kampanyaları

Bimcell Kurban Bayramı Kampanyası 2021

Bimcell Kurban Bayramı Kampanyası

Bimcell Kurban Bayramı Bedava İnternet konusuyla Bimcell GSM operatörünün abonelerine sağladığı Bimcell Kurban Bayramı Hediyesi 2021 kampanyasını bulabilirsiniz. Artık geleneksel hale gelen bayram hediyeleri kampanyalarına Bimcell operatörü farklılık kazandırarak diğer operatörlere göre daha fazla hediye imkanı sağlayan Bimcell GSM şirketini bu hassas düşüncesinden dolayı tebrik ediyoruz.

Milyonlarca kişinin sabırsızlıkla beklediği Bimcell Bayram Hediyesi kampanyası şuan itibariyle başladı. Faturalı ve faturasız hat sahiplerini ilgilendiren bu kampanya sayesinde ücretsiz internet, dakika ve sms kazanabilirsiniz. Bimcell Bayram Hediyesi Nasıl Alınır, Bimcell Kurban Bayramı Hediyesi neler gibi sorulara aşağıda yanıt bulabilirsiniz.

Bimcell Kurban Bayramı Kampanyası

İlgili Makaleler

Geçtiğimiz sene Bimcell faturalı ve faturasız hat sahibi abonelerine sadece bedava internet vererek beğenisini toplamayı başardı. 2021 yılının kurban bayramı hediyesi olarak abonelerine, şansınıza bağlı olarak bedava internet, bedava dakika veya sms imkanı verecektir. Verilecek olan bu ödüllerin kullanım süresi 30 gün olup yurt içi her yöne kullanılabilir.

Bimcell Kurban Bayramı Hediyesi Nasıl Alınır

Bimcell operatörünün sunmuş olduğu ücretsiz internet veya bedava dakika kampanyasına katılım sağlayabilmeniz için öncelikle Bimcell Online İşlemler Uygulamasını telefonunuza yüklemeniz gerekmektedir. Uygulamayı henüz yüklemediyseniz Google Play Store veya App Store mağazasına girerek ilgili uygulamayı indirmeniz mümkündür. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra üst köşede bulunan Kurban Bayramı Hediyesi sekmesine tıklayıp anında hediyenizi alabilirsiniz.

Bimcell 1 Ay Geçerli 10 GB Bedava İnternet

Bonus Hediye: Üyelerimize özel olarak verdiğimiz bu kampanyayı gizli tutuyoruz. 1 ay geçerli 10 GB hediye internet kazanabilmeniz için Bimcell Kampanyaları kategorisine giderek herhangi bir konuya hediye internet istiyorum yazarak e-posta adresinizi doğru yazmanız durumunda aynı gün içerisinde 10 GB hediye interneti nasıl alabileceğinizi e-posta adresinize gönderiyoruz.

Konumuz buraya kadardır. Aklınıza takılan her türlü soruyu yorum yazarak bizlerden kısa sürede destek alabilirsiniz.

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu