Bimcell Kampanyaları

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları (Ağustos 2020)

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları konusuna hoş geldiniz. Bimcell operatörünün belirli zaman aralıklarında kampanya dahilinde sunduğu Bimcell Ücretsiz İnternet, bedava dakika ve bedava sms gibi kampanyaları bu sayfa üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Konuda bulunan kampanyalar tamamıyla Bimcell GSM operatörünün abonelerine sunduğu ücretsiz paketlerdir. Aşağıda yer alan kampanyalardan herhangi birine abone olarak faturalı veya faturasız hattınıza ücretsiz paketi tanımlamanız mümkündür.

Kampanyalara başlamadan önce Bimcell Bedava İnternet Ağustos 2020 konusunda yayınlanan kampanyaların tamamı tarafımızca test edildikten sonra eklendiğini bilmenizi istiyoruz. Herhangi bir sorunda yorum yazarak destek alabileceğinizi unutmayın.

Bimcell Yeni Hat Alana Hediye İnternet

Bimcell GSM operatörüne yeni gelen veya numarasını taşıyan tüm abonelerine ücretsiz internet, dakika ve sms vermektedir. Bu servisten faydalanmanız için herhangi bir yere mesaj göndermenize gerek yoktur. Hat açılışı tamamlandıktan sonra faturalı veya faturasız hattınıza 1 ay geçerli 9 GB internet, 300 dakika ve 300 kısa mesaj tanımlanmış olacaktır.

Bimcell Deneme İnternet Kampanyası

Bimcell internet kalitesini test ettirmek amaçlı abonelerine 500 mb hediye internet vermektedir. Deneme internet sadece tek seferlik olup geçerlilik süresi 30 gündür. Bu servise abone olmak için hattınızın mesaj kısmına gelerek deneme yazıp 5555 numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Bimcell Bedava 5 GB İnternet Kampanyası

Faturasız hat sahiplerini ilgilendiren bu kampanya sayesinde faturasız hattınıza tek seferde 40 TL ve üzeri yükleme yapmanız durumunda 5 GB ücretsiz internet ve 500 SMS kazanabilirsiniz. Verilen bu ödülün geçerlilik süresi 30 gündür. Servise dahil olabilmeniz için herhangi bir ek işlem yapmanıza gerek yoktur. Yükleme sonrası otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Bimcell Bedava Dakika Kampanyası

Her geçen gün yeni kampanyalara imza atan Bimcell GSM operatörü bu yapmış olduğu kampanya sayesinde haftanın her günü saat 13:00 ile 14:00 arası ücretsiz arama yapabilirsiniz. Bu servise dahil olmanız için 1 ay içerisinde 30 TL ve üzeri yükleme yaptıktan sonra telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek HERYONE DK yazıp 5555 numarasına ücretsiz mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Bimcell Eba 8 GB Bedava İnternet

Korona virüsü nedeniyle okulların geçici süre kapalı kalmasının ardından Bimcell bir adım atarak öğrencilerin uzaktan eğitim sistemine giriş yapabilmeniz için tüm abonelerine ücretsiz 8 GB internet vermektedir. Bu kampanya herhangi bir katılım gerektirmemektedir. Hediye internetinizi EBA (Eğitim Bilişim Ağı)​​​​​​​​ uygulamasından veya eba.gov.tr internet sayfasına doğrudan bağlanarak kullanabilirsiniz.

Öğrencilere 6 GB Bedava İnternet

Korona virüs nedeniyle okullarına devam edemeyen öğrencilere Bimcell uzaktan eğitim için hediye internet sunmaktadır. Abonelerine sunduğu 6 GB hediye internet için herhangi bir başvuru yapmanıza gerek yoktur. YÖK Dersleri Platformu sistemine giriş yaparak internetinizi harcamadan eğitim sistemine ücretsiz katılabilirsiniz. Üstelik bu kampanya yıl sonuna kadar devam edecektir.

BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası

Bimcell GSM operatörünün yeni çıkartmış olduğu bu kampanya bir çok operatöre örnek olacak kampanyalardan birisidir. Ülke içerisinde daha çok yazılımcıların gelişmesine destek olmak amacıyla sunulan bu kampanya sayesinde BTK akademi eğitim sitesine yönelik kullanımlar için 2 ay geçerli 6 GB bedava internet paketi alabilirsiniz. Servise abone olmak için telefonunuzun mesaj kısmına gelerek BTK Akademi yazıp 5555 numarasına mesaj gönderebilirsiniz.

Bimcell 30 GB Bedava İnternet

Bimcell 4.5G teknolojisine geçen faturalı ve faturasız hat sahibi abonelerine bir hafta geçerli ücretsiz 30 GB internet vermektedir. 4.5G servisine henüz geçmediyseniz çok şanslısınız. Hemen telefonunuzun mesaj kısmına gelerek 4.5G 30GB yazarak 5555 numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Eğer hattınız 4.5G uyumlu değilse herhangi bir Türk Telekom bayisine veya Bimcell mağazalarına uğrayıp ücretsiz 4.5G uyumlu hattınızı alabilirsiniz.

Bimcell Hediye İnternet kampanyaları şuan için bu kadardır. Yeni kampanyaların çıkması durumunda konuyu tekrar güncelleyerek sizleri bilgilendireceğiz.

2 Yorum

  1. Bimcell Bedava 5 GB İnternet Kampanyasından faydalandım teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca Bimcell bedava internet veren uygulamalar konusu mevcutsa link alabilirmiyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı