Bimcell Kampanyaları

Bimcell Bedava Dakika Kampanyası 2021

Bimcell Bedava Dakika Kampanyası 2021

Bimcell Bedava Dakika Kampanyası 2021 başladı. Faturalı ve faturasız hat sahiplerinin merakla araştırdığı Bimcell Bedava Dakika Kazanma kampanyası hakkında sizlere bir kaç bilgi vereceğiz. Bugün sizler için araştırdığımız ve halen güncelliğini koruyan Bimcell Hediye Dakika kampanyalarını test ederek sizler için derledik. Aktif olarak devam eden kampanyaları bu konu üzerinden sizlerle paylaşacağız.

Türk Telekom GSM operatörünün alt yapısıyla faliyet gösteren Bimcell, abonelerine internet sayfasından özel olarak kampanya sunmamaktadır. Türk Telekom tarafından sunulan kampanyaları takip eden bir çok Bimcell aboneleri sunulan bu kampanyaları faturalı veya faturasız hattından katılım sağlayıp bedava internet, bedava dakika ve bedava SMS hediye paketlerini ücretsiz satın alabiliyorlar. Aşağıda yer alan kampanyaların neredeyse tamamı Türk Telekom tarafından Bimcell abonelerine sunulmuş ücretsiz servislerdir.

Bimcell Bedava 300 Dakika

Pek fazla bilinmeyen 300 dakika kampanyası ile hattınıza anında 300 dakika yükleyebilirsiniz. Daha önce bu kampanyadan faydalanmadıysanız hemen telefonunuzun SMS kısmına gelerek 300 DK yazıp 4551 numarasına ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz. Kısa süre içerisinde gelecek katılım onay mesajı sonrası hattınıza 300 dakika yüklenecektir.

Bimcell Bedava 100 Dakika

Bimcell bedava 100 dakika kampanyasına katılım yaparak kolayca 100 dakika hediye paketini hattına yükleyebilirsiniz. Geçtiğimiz yıl kapsama kalitesini abonelerine test ettirmeye yönelik kampanya başlatan Bimcell operatörü abonelerine 50 ile 100 dakika arasında değişen hediye paketi sunmaktadır. Bu servise katılım yapmadıysanız PAKET yazıp 9090 numarasına kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Bimcell Bedava Dakika Hilesi

Bimcell Bedava Dakika Hilesi arama motorlarında sürekli araştırma yapılan konulardan birisidir. Hattında dakika paketi bulunmayan aboneler Bimcell Bedava Dakika Hilesi 2021 gibi başlıklar aratarak aslı olmayan çeşitli internet sayfalarına bağlanıp boş yere vakit harcamaktadırlar. Sizlere tavsiyem bu şekilde boş yere aramalar yapmayın. Sadece Bimcell değil hiç bir operatörün bedava dakika hilesi yöntemleri gibi açıkları bulunmaz.

Bimcell Ücretsiz Dakika kampanyaları şuan için bu kadardır. İlerleyen zamanlarda farklı kampanyaların çıkması durumunda konuyu tekrar güncelleyeceğim. Herhangi bir sorunda yorum bırakarak destek alabileceğinizi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu